FİTNESS MUTFAK ALIŞVERİŞİ MASRAFLARI - GÜNCEL FİYATLAR (2018)

Fitness, vücut geliştirme veya herhangi bir spor yapan birinin AYLIK BESLENME MASRAFI ne kadar? Markete gidip güncel fiyatları gördük, mutfak alışverişine ne kadar bütçe ayrılması gerektiğini hesapladık. İzleyin!
ABONE OL ► http://goo.gl/wEaz1P

TİŞÖRT LİNKİ ► https://goo.gl/DWgmoQ

Yaptığımız spordan verim alabilmemiz ve kaslarımızın gelişebilmesi için, ona uygun bir sporcu beslenmesi de uyguluyor olmamız gerekiyor. Peki, market alışverişi güncel fiyatlar nasıl? Et, tavuk, balık, yumurta gibi protein kaynaklarından tutun da yulaf ezmesine kadar neyin ne kadar olduğuna baktık; daha sonra da oturup 1 aylık fitness sporcu beslenme masrafı ne kadar diye hesapladık. Siz de sporcu beslenmesi için mutfak alışverişine ne kadar bütçe ayırılması gerektiğini merak ediyorsanız bu videoyu kaçırmayın!

FitYemek'i diğer sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz!
WEBSITE ►www.fityemek.com
INSTAGRAM ► @fityemek , @emregkgz

Sponsorluk & İşbirliği için ► [email protected]

Kilo vermek, almak, kas yapmak ve yağ yakmak. Bunların hepsinin yolu beslenmeden geçer. Güzel bir vücuda sahip olmanız için size yönelik yemek, tatlı tariflerini FitYemek'de bulabilirsiniz. Vücut geliştirmenin yüzde 60-70 i beslenmedir lafı söylentiden ibaret değildir. Peki neyi nasıl hazırlayıp, ne zaman tüketeceksiniz, nasıl sağlıklı beslenilir? İşte bu noktada devreye FitYemek girmektedir. Sağlıklı beslenme için sağlıklı yemek tariflerini en lezzetli yolda FitYemek'te bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize afiyet olsun. Fit yemek tarifleri için takipte kalın ► http://goo.gl/wEaz1P