HEPSİBURADA REZALETİ - NASIL MAĞDUR OLDUM?

Hepsiburada.com sitesinden 12 Ağustos 2018 tarihinde verdiğim 40419878 no'lu siparişim hem geç, hem de eksik gönderildi.
Ardından 2 hafta boyunca yaptığımız görüşmeler neticesinde hepsiburada makul bir çözüm üretmedi. Önerdikleri çözüm yolu önceden satın almış olduğum ürünün ücretini iade ederek, yaklaşık 2.000tl zamlı fiyatından tekrar almam yönündeydi. Sürecin tamamını ve detayları videoda bulabilirsiniz.Tüketici Hakem Heyetleri'ne gerekli başvurumu yaptım, hakkım olanı alana kadar bu işin peşini bırakmayacağım.
Bu süreçte videoyu paylaşan, destek olan, sözlükteki başlığa entry giren arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Kilo vermek, almak, kas yapmak ve yağ yakmak. Bunların hepsinin yolu beslenmeden geçer. Güzel bir vücuda sahip olmanız için size yönelik yemek, tatlı tariflerini FitYemek'de bulabilirsiniz. Vücut geliştirmenin yüzde 60-70 i beslenmedir lafı söylentiden ibaret değildir. Peki neyi nasıl hazırlayıp, ne zaman tüketeceksiniz, nasıl sağlıklı beslenilir? İşte bu noktada devreye FitYemek girmektedir. Sağlıklı beslenme için sağlıklı yemek tariflerini en lezzetli yolda FitYemek'te bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize afiyet olsun. Fit yemek tarifleri için takipte kalın ► http://goo.gl/wEaz1P


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-2593814217562516"
data-ad-slot="3138189460"
data-ad-format="auto">