Misafirlerinizi Şaşırtacak Süslemeler

Tıpkı şefler gibi süslü tabaklar hazırlamak sandığınız kadar zor değil! Size gelen misafirlerinize pratik ve göz kamaştırıcı tabaklar hazırlamanız için bu video tam size göre!

Süsleme -1-
Tabak süslemesi için; vişneli ve çikolatalı sosunu tabağın çevresi boyunca damlatın. Sonrasında bir kürdan ya da şiş yardımıyla sosların içerisinden S çizerek geçin.
Süsleme 2-
Tabak süslemesi için; Tabağın ortasına vişneli sos sıkın. Bir çatalla sosa şekil verin. Ortada kalan boşluğa Vişneli Luppo’ları ikiye kesilmiş şekilde yerleştirin. Dilerseniz tabağı vişnelerle süsleyin.
Süsleme 3-
Tabak süslemesi için; Genişçe bir tabağa vişne sosu alın. Bir kaseyi sosa bulayın ve servis tabağının ortasına yuvarlak şekil çıkarın. Yuvarlağın ortasına ikiye kesilmiş Vişneli Luppoları üst üste çapraz şekilde yerleştirin. Dilerseniz dondurularak kurutulmuş meyve tozuyla süsleyin.
Süsleme 4-
Tabak süslemesi için; tabağın yarısına kırmızı meyvelerle birlikte ikiye kesilmiş Vişneli Luppoları dizin. Diğer yarısına vişne sos ile minik damlalar yapın. Ardından bir çubuk yardımı ile çubukların ortasından geçerek şekil verin.
Süsleme 5-
Tabak süslemesi için; vişneli sosu tabağın kenarına sıkın. Sonrasında vişneli sosun tam merkezine çikolatalı sosu sıkın üzerine küçük bir tabağı koyup iyice bastırın. Sosun alt kısmına ya da yan kısma ikiye kesilmiş Vişneli Luppoları koyun.
Süsleme 6-
Tabak süslemesi için; tabağı üzerine bir küçük tabak koyun ve dondurularak kurutulmuş meyveleri blenderdan geçirip toz haline getirin. Bir elek yardımı ile küçük tabağın üzerinden büyük tabağı tamamen meyve tozu ile kaplayın. Küçük tabağı kaldırıp boşta kalan bölüme Vişneli Luppoları koyun.


Mutfağın en eğlenceli haline abone olun!
http://bit.ly/OnedioYemekTube

Yemek dendi mi karşınıza çıkabilecek en lezzetli ve en keyifli kanal olduğumuz için sosyal medya hesaplarımızda yeni tarifler öğretiyor, ufuklar açıyor ve ağızların suyunu akıtıyoruz!

https://onedio.com/profil/onedio-yemek

Instagram: https://www.instagram.com/onedioyemek
Facebook: https://www.facebook.com/onedioyemek
Twitter: https://twitter.com/OnedioYemek


Burada konuklarımıza olmadık yiyeceklerin tattırıp “Yer Misin? Yemez Misin?” diye soruyoruz:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLEeZLIeeg-dwzv_w-lRM5Sq2LFz7TUiHv

Burada da şefimiz Sercan Bey ile kapışmayı göze alanlara “Yiyorsa Yap!” diyoruz:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLEeZLIeeg-dyAKepSFUtlPxNDHH3uDrv4