YARINI BEKLEME, BUGÜN BAŞLA! - Strongman'de neler oldu? #bugünbaşla

Sen de bir işe başlamak için bekleyenlerden misin? Yarını bekleme, bugün başla!
ABONE OL ► http://goo.gl/wEaz1P

Bu videoda Türkiye Strongman Yarışması'na gittim. Hem Ağırsağlam ekibini destekledik, hem de çok keyifli bir yarışma izledik. Fit Yemek tayfamızdan dostlarımızla tanışıp, fotoğraflar çekindik. Beni mahcup etmiş olsa da, Fırat'ın yağ yaktıktan sonraki halini canlı canlı gösterdik!
Videonun devamında Fit Yemek tayfası olarak benimsememiz gereken, üretkenliğimizi ve hayatımızdan aldığımız verimi arttıracak bir felsefeden bahsettim. Bu düşünce tarzını hayatımıza adapte ettiğimizde çok daha keyifli ve isteklerimizi yerine getirebildiğimiz bir hayat yaşadığımızı farkedeceğiz.
#bugünbaşla etiketiyle yorumlarınızı bekliyorum, siz bugün neye başlayacaksınız?

FitYemek'i diğer sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz!
WEBSITE ►www.fityemek.com
INSTAGRAM ► @fityemek , @emregkgz

Sponsorluk & İşbirliği için ► [email protected]

Kilo vermek, almak, kas yapmak ve yağ yakmak. Bunların hepsinin yolu beslenmeden geçer. Güzel bir vücuda sahip olmanız için size yönelik yemek, tatlı tariflerini FitYemek'de bulabilirsiniz. Vücut geliştirmenin yüzde 60-70 i beslenmedir lafı söylentiden ibaret değildir. Peki neyi nasıl hazırlayıp, ne zaman tüketeceksiniz, nasıl sağlıklı beslenilir? İşte bu noktada devreye FitYemek girmektedir. Sağlıklı beslenme için sağlıklı yemek tariflerini en lezzetli yolda FitYemek'te bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize afiyet olsun. Fit yemek tarifleri için takipte kalın ► http://goo.gl/wEaz1P


style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-2593814217562516"
data-ad-slot="3138189460"
data-ad-format="auto">